Výsledky: 

 

Bezuchovský běh 2016 (12.11.2016) - 31.ročník - aktualizované výsledky        
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Kategorie Rok narození Výsledný čas Člen hor.svazu
7 1 1046 Jiří Tomek Brno Líšeň Muži A ( do 29 let ) 1997 1:24:45 NE
14 2 1024 Pavel Žák Morkovice Muži A ( do 29 let ) 1987 1:27:41 NE
24 3 1064 David Babiánek MiKo Cycles Přerov / Tovačov Muži A ( do 29 let ) 1993 1:31:43 NE
25 4 1091 Jaroslav Trnčák Prusinovice Muži A ( do 29 let ) 1990 1:31:51 NE
40 5 1027 Jaroslav Vicher KESBUK Sazovice Muži A ( do 29 let ) 1987 1:39:00 ANO
48 6 1082 Milan Zavadil X-TRAIL RychloHrad Muži A ( do 29 let ) 1988 1:40:48 NE
58 7 1020 Václav Večeřa Zlín Muži A ( do 29 let ) 1989 1:45:29 NE
64 8 1078 Roman Pavlíček Hlinsko Muži A ( do 29 let ) 1990 1:46:38 NE
2 1 1085 Karel Svoboda HO VŠAK BETON SKI TEAM Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:21:11 NE
3 2 1018 Jan Lachnit TJ Liga 100 Olomouc Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:21:18 NE
4 3 1031 Radek Polák Tršice Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:21:36 NE
5 4 1012 Ondřej  Tabarka Rymice Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:21:40 NE
11 5 1069 Zbyněk Skopalík Velký Týnec Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 1:25:46 NE
16 6 1050 Radan Míka Skoky Muži B ( 30 - 39 let ) 1977 1:28:48 NE
17 7 1028 Tomáš Blaha Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:29:36 NE
18 8 1039 Petr Burian Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:29:41 NE
19 9 1038 Pavel Raindl Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:29:44 NE
22 10 1037 Lukáš Brada Skaštice Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 1:31:09 NE
26 11 1007 Lukáš Tomčík X-TRAIL RychloHrad Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:32:05 NE
29 12 1017 Tomáš Musil Olomouc Muži B ( 30 - 39 let ) 1982 1:33:05 NE
30 13 1070 Zdeněk Dohnal Zapro team Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:34:45 NE
32 14 1053 Svatopluk Neradil Přerov Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:36:06 NE
34 15 1025 Tomáš Honzák Morkovice Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:37:18 NE
41 16 1041 Viktor Šatník Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:39:09 NE
42 17 1032 Petr Macháč Kladníky Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:39:36 NE
43 18 1003 Jan Rataj PISKARI.CZ Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:39:54 ANO
45 19 1060 Ivo Kolařík PROTI VĚTRU Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:40:29 ANO
46 20 1084 Michal Kužela PROTI VĚTRU Muži B ( 30 - 39 let ) 1982 1:40:31 ANO
60 21 1040 Ondřej  Palacký  Hranice  Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:45:40 NE
62 22 1006 Josef Kučera Jankovice Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:45:58 NE
77 23 1026 Libor Pánek Cyklosport Chropyně Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:57:54 NE
79 24 1083 Luděk Polívka CBT Lipník nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 1:59:28 NE
83 25 1034 Andrej  Sabadáš Osek nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1977 2:02:01 ne
86 26 1023 Jiří Leisser Teplice nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 2:03:38 NE
87 27 1033 Martin Slovák Osek nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 2:05:03 ne
88 28 1030 Tomáš Bartoněk Tršice Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 2:06:15 NE
1 1 1090 Petr Kučera Grymov Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:20:15 NE
6 2 1076 Aleš Dedek Altetika SK Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:24:44 NE
9 3 1065 Dalibor Sedlář Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:25:06 NE
10 4 1057 Zdeněk  Doležal Přerov Muži C ( 40 - 49 let )   1:25:20 NE
12 5 1086 Jaroslav Hýzl Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:26:23 NE
13 6 1029 Miroslav Pazdera Zapro team Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:26:40 NE
15 7 1036 Otakar Srovnal Lokomotiva Zábřeh Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:28:41 ANO
20 8 1011 Marek Ryšánek bez klubové příslušnosti Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:29:57 NE
21 9 1087 Marek Haluzík Radslavice DR.A.CY. Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:30:20 NE
23 10 1051 Čestmír Horák Přerov-Předmostí Muži C ( 40 - 49 let )   1:31:20 NE
28 11 1063 Petr Punge SK Prerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1967 1:32:27 NE
31 12 1045 Aleš Skřeček Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:35:17 NE
35 13 1089 Pavel Polc Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:37:48 NE
36 14 1056 Petr Zemánek Křtomil DR.A.CY Muži C ( 40 - 49 let ) 1968 1:38:02 NE
37 15 1059 Zbyněk Dráňa Věžky Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:38:26 NE
38 16 1013 Richard Kunovský Vytrvalci Slavičín Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:38:38 ANO
44 17 1016 Tomáš Drozdek Pes&Vlk Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:40:08 NE
47 18 1088 Miroslav Mynář TriSK Olomouc Muži C ( 40 - 49 let ) 1968 1:40:37 ANO
52 19 1092 Tomáš  Slezáček FACE sport Přerov Muži C ( 40 - 49 let )   1:42:15 NE
56 20 1074 Petr Jankto Osek nad Bečvou Muži C ( 40 - 49 let ) 1971 1:45:12 NE
57 21 1068 Jarek Hamerský AD team Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:45:14 NE
59 22 1067 Gamba Sedláček Auto Gamba Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:45:36 NE
61 23 1077 Aleš Novák Bystřice p. H. Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:45:57 ANO
63 24 1004 Jaromír Sedlařík HO Holešov Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 1:46:28 ANO
65 25 1005 Viktor Šuba Náměšť na Hané Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:47:25 NE
66 26 1055 Michal Navrátil DR.A.CY. Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:47:46 NE
70 27 1079 Petr Ševčík Sušice  Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 1:50:20 NE
71 28 1062 Richard Zrník PROTI VĚTRU Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:50:37 ANO
80 29 1015 Jan Vacula Horní Moštěnice Muži C ( 40 - 49 let ) 1968 2:00:36 NE
81 30 1054 Pavel Dostál  DR.A.CY. Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 2:00:54 NE
68 1 1075 František Kopečný Osek nad Bečvou Muži D+E ( 50 let a více ) 1962 1:48:06 NE
72 2 1042 Zdeněk Jakobi OB Havířov Muži D+E ( 50 let a více ) 1957 1:52:08 NE
78 3 1043 Libor Krhut SKOB Havířov Muži D+E ( 50 let a více ) 1963 1:59:11 NE
82 4 1080 Václav Podmolík Sušice Muži D+E ( 50 let a více ) 1964 2:01:19 NE
84 5 1047 Bohuš Barbořák Olomouc Muži D+E ( 50 let a více ) 1959 2:02:57 NE
8 1 1081 Tomáš Sehnal HO TJ Bystřice p.H. Muži HOROLEZCI 1973 1:24:53 ANO
53 2 1061 Tomáš Gregovský Přerov Muži HOROLEZCI 1977 1:44:00 ANO
55 3 1002 Tomáš Kruml Brno Muži HOROLEZCI 1966 1:44:51 ANO
89 4 1014 Jindřich Pospíšil Praha Muži HOROLEZCI 1977 2:09:10 ANO
27 1 1035 Martina Novotná  TÜV SÜD Rusava bike team Ženy F ( do 39 let ) 1988 1:32:13 NE
33 2 1022 Petra Jenýšková Otrokovice Ženy F ( do 39 let ) 1991 1:36:45 NE
39 3 1021 Věra Vystrčilová Tlumačov Ženy F ( do 39 let ) 1979 1:38:40 NE
49 4 1044 Veronika Brázdová SYKORA Running Ženy F ( do 39 let )   1:41:07 NE
50 5 1049 Alena Losertová Přerov Ženy F ( do 39 let ) 1988 1:41:22 NE
51 6 1072 Zuzana Růžičková Přerov Ženy F ( do 39 let ) 1999 1:41:49 NE
54 7 1071 Aneta Jedličková Přerov Ženy F ( do 39 let ) 2000 1:44:18 NE
74 8 1010 Zuzana Kalabusová Bratrská 20. Přerov Ženy F ( do 39 let ) 1980 1:53:35 NE
76 9 1019 Silvie Pavlíčková Aspot Hulín Ženy F ( do 39 let )   1:57:52 NE
    1073 Iveta Jedličková Přerov Ženy F ( do 39 let ) 2000 DNF NE
67 1 1008 Monika Peluhová Přerov Ženy G ( 40 - 49 let ) 1971 1:48:00 NE
69 2 1009 Kristýna Nesrstová Štarnov Ženy G ( 40 - 49 let ) 1975 1:49:31 NE
75 3 1066 Klára Kočarová HO SSK Vítkovice Ženy G ( 40 - 49 let ) 1972 1:56:50 ANO
85 4 1048 Johana Šrámková Olomouc Ženy G ( 40 - 49 let ) 1970 2:03:00 NE
90 5 1001 Martina Pisková Věžky Ženy G ( 40 - 49 let ) 1976 2:12:08 NE
73 1 1058 LIbuše  Machalická JEN TAK TAK  Ženy H ( 50 let a více ) 1964 1:52:48 NE