Matelování - 25. DOLOMITENLAUF

Napsal Super User. Posted in Dynamo 42

Na výroční schůzi HO Bezuchov 1996 se domluvila skupina členů na ůčasti pětadvacátého ročníku běhu na lyžích Dolomitenlauf. Přihlášky byly poslány před koncem roku a nezbývalo pouze natrénovat nějakou tu stovku kilometrů na sněhu a těšit se na výlet. Ale jak se blížil termín odjezdu, tak začali odpadat jednotliví účastníci, pro nemoc, práci, až jsme zbyli pouze tři - Milan Kopřiva, Rosťa Klaus, O.Matela. Aby jsme obsadili auto přibrali jsme Lídu Bernátovou, která sice nebyla přihlášena, ale závod jela na přihlášku J.Pohanky, který nám onemocněl.

MARCIALONGA 1998

Napsal Super User. Posted in Dynamo 42

25.1.1998   25. MARCIALONGA

         Po týdenní rekreaci a krásném lyžování v Dolomitech se v neděli jel 25. ročník Marcialongy na klasické trati Moena - Cavalese 70km. Závod proběhl za krásného počasí a výborné atmosféry, takže všichni jsme z toho měli perfektní zážitek.

         Účastníci závodu: R.Klaus, L.Bernátová, M.Hasalová, Z.Kopřiva, O.Matela.

Jak jsme zachránili...

Napsal Super User. Posted in Dynamo 42

Budou to už brzy tři roky, co jsem   o víkendu 20. - 21. května 1995     pořádal   akci     krasové   turistiky     (po převratu   byla přejmenována na "speleoturistiku" - je to pořád to samé, jenom že se tomu věnuje míň lidí) nazvanou "Setkání v Hranickém krasu".