Bezuchovský běh 10.11.2012-27.ročník

Napsal Super User. Posted in Horolozecký běh Bezuchov

Bezuchovský běh 10.11.2012-27.ročník

Bezuchov - Helfštýn - Bezuchov (18 km)

cel
ko


po
řa
jménopříjmení  Městohorolezecký oddíl / oddílčaspoř.
muži
poř.
ženy
poř.
muži A
poř.
muži B
poř.
horo
lezci
1 Radoslav Šíbl 1980 MA Zlín EKODRILL Zlín 1:17:01 1   1    
2 Petr Vymazal   MA Olomouc   1:17:38 2   2    
3 Aleš Dedek 1975 MA Lipník   1:17:50 3   3    
4 František Kopečný 1991 MA Osek n. Bečvou TTS Osek n. B. 1:18:58 4   4    
5 Petr Kučera 1975 MA Grymov   1:19:27 5   5    
6 Tomáš Sehnal 1973 MA Dobrotice HO Bystřice p.H. 1:21:53 6   6   1
7 Otakar Srovnal 1975 MA Zábřeh HO Lokomotiva Zábřeh 1:23:04 7   7   2
8 Michal Čeladník 1986 MA Bystřice pod Hostýnem Raab-Scott Continental 1:24:00 8   8    
9 Zbyněk Skopalík 1978 MA Velký Týnec   1:24:00 9   9    
10 Milan Doležal 1972 MB Šumperk Horal Šumperk 1:24:03 10     1 3
11 Dalibor Sedlář 1974 MA Přerov   1:24:21 11   10    
12 Zdeněk Doležal 1974 MA Přerov HO Adrenalin Prostějov 1:24:59 12   11   4
13 Pavel Horný 1973 MA Přerov TJ Spartak VHT Přerov 1:25:59 13   12    
14 Lukáš Hrazdira 1971 MB Přerov HK Bezuchov 1:26:11 14     2 5
15 Milan Zavadil 1988 MA Šišma   1:26:32 15   13    
16 Kazimir Grycman 1972 MB Ciechowice (PL)   1:26:48 16     3  
17 Tomáš Neradil 1974 MA   Aspot Hulín 1:27:30 17   14    
18 Jiří Hrabovský 1975 MA Přerov   1:29:06 18   15    
19 Petr Polívka 1977 MA Pavlovice HK Bezuchov 1:29:07 19   16   6
20 Lukáš Suchánek 1979 MA   KHB Radegast 1:30:30 20   17    
21 Svatopluk Neradil 1980 MA Přerov   1:30:41 21   18    
22 Jaromír Hýzl 1969 MB Přerov   1:31:15 22     4  
23 Marek Švec 1981 MA Syrovín okr. Hodonín MAROND trail 1:31:18 23   19    
24 Roman Hrazdil 1974 MA Hranice   1:31:48 24   20    
25 Vladimír Mazánek 1979 MA Ostrava-Hrabůvka   1:32:02 25   21    
26 Karel Vičar 1976 MA Přerov   1:32:08 26   22    
27 Radan Míka 1977 MA Lipník nad Bečvou RMC lipník 1:32:26 27   23    
28 Arnošt Mueck 1959 MC   2K bike klub Odry 1:32:57 28        
29 Michal Dvorský 1968 MB   AD Cyklo Brodek 1:33:04 29     5  
30 Tomáš Sichálek 1973 MA Kolešov HO Holešov 1:33:07 30   24   7
31 Marek Vizner 1972 MB Holešov HO Holešov 1:33:18 31     6 8
32 Lukáš Tomčík 1981 MA Hradčany X-TRAIL RychloHrad 1:33:47 32   25    
33 Vladimír Kučera 1973 MA Chropyně Cyklosport Chropyně 1:33:50 33   26    
34 Zdeněk Rajnošek 1963 MB Žďár nad Sázavou Bratrstvo Žďárských vrchů 1:34:24 34     7  
35 Vít Urbánek 1978 MA Bělkovický potok CH3 Šumperk 1:34:34 35   27   9
36 Martin Jonov 1980 MA Opava   1:34:35 36   28    
37 Marek Haluzík 1974 MA Radslavice   1:34:55 37   29    
38 Štefánia Šrámková 1968 ŽB Velká Bystřice   1:34:55   1      
39 Petr Punge 1967 MB Přerov   1:35:50 38     8  
40 Radim Caletka 1993 MA Bezuchov SDH Bezuchov 1:35:54 39   30    
41 Pavel Pok 1974 MA   D.R.A.C.Y. 1:36:55 40   31    
42 Jiří Utěšený 1970 MB Olomouc   1:37:38 41     9  
43 Petr Siročák 1978 MA Ostrava xxx CF 1:37:58 42   32    
44 Tomáš Bláha 1986 MA Hranice   1:37:59 43   33    
45 Petr Gromus 1956 MC Jarcová Vsacan Tour Vsetín 1:38:20 44        
46 Miroslav Jánošík 1977 MA Přerov   1:38:35 45   34    
47 Veronika Jerglíková 1978 ŽB Koběřice AO Koběřice 1:38:52   2      
48 Tomáš Krampla 1966 MB Olomouc   1:38:55 46     10  
49 Zdeněk Klabačka 1974 MA Vlčnov TTC OLOMOUC 1:38:57 47   35    
50 Pavel Beneš 1978 MA Bukovinka   1:38:58 48   36    
51 Jarmila Palíšková 1975 ŽB Radsalvice   1:39:37   3      
52 Daniel Mikulík 1973 MA   AD Cyklo Brodek 1:39:46 49   37    
53 Petr Jankto 1971 MB   AD Cyklo Brodek 1:40:04 50     11  
54 Michal Rytíř 1973 MA Kroměříž SKM Kroměříž 1:41:12 51   38    
55 Jiří Kočara 1970 MB Kunčičky u Bašky HO SSK Vítkovice 1:42:23 52     12 10
56 Ondřej Brekl 1982 MA Šumperk MAROND X-Trail 1:42:48 53   39    
57 Eva Slaná 1982 ŽA Ostrava   1:43:25   4      
58 Petr Zemánek 1968 MB   D.R.A.C.Y. 1:43:51 54     13  
59 Ludvík Kumstát 1963 MB Prostějov TT klub Prostějov 1:45:03 55     14  
60 Vít Auermüller 1967 MB Brno VHS Brno 1:45:36 56     15 11
61 Jarek Hamerský 1976 MA   AD Cyklo Brodek 1:46:13 57   40    
62 Václav Klakurka 1983 MA Přerov V3T 1:46:13 58   41    
63 Pavel Novák 1966 MB Přerov   1:46:13 59     16  
64 Viktor Šatník 1981 MA Hranice   1:50:10 60   42    
65 Petr Čoček 1972 MB Hranice   1:50:12 61     17  
66 Tomáš Valenta 1978 MA Bělkovický potok CH3 Šumperk 1:50:21 62   43   12
67 Karel Klesnil 1955 MC   Špila team 1:52:46 63        
68 Otakar Srovnal 1942 MD Zábřeh HO Lokomotiva Zábřeh 1:52:51 64       13
69 Pavel Dostál 1970 MB   D.R.A.C.Y. 1:56:29 65     18  
70 Michal Navrátil 1974 MA   D.R.A.C.Y. 1:57:16 66   44    
71 Lukáš Mikula 1978 MA Bukovinka   1:59:38 67   45    
72 Martin Novák 1986 MA Bezuchov SDH Bezuchov 1:59:39 68   46    
73 Libuše Machalická 1964 ŽB Olomouc   2:00:42   5      
74 Lucie Hůvrová 1987 ŽA Olomouc   2:07:42   6      
75 Alexandra Gromusová 1962 ŽB Jarcová Vsacan Tour Vsetín 2:12:12   7      
76 Eva Sedláková 1961 ŽB Přerov   2:20:16   8      
77 Lenka Vondrová 1989 ŽA Olomouc   2:26:47   9      
78 Ondřej Kousal 1938 MD Přerov SK Přerov 2:27:03 69