Bezuchovský běh 12.11.2011-26.ročník

Napsal Super User. Posted in Horolozecký běh Bezuchov

Bezuchovský běh 12.11.2011-26.ročník

Bezuchov - Helfštýn - Bezuchov (18 km)

celkové pořadíjménopříjmenívěkoddílčaskate-
gorie
pořadí
muži
pořadí
ženy
pořadí
horo-
lezci
1 Tomáš Blaha 35 AK Kroměříž 1:12:13   1    
2 Ondřej Horák 36 Šternberk 1:12:48   2    
3 Aleš   Dedek 36 AD Cyklo Brodek 1:12:57   3    
4 Martin Šnobl 37 Olomouc 1:13:00   4    
5 Kučera Petr 36 SK Salix Grymov 1:14:22   5    
6 Zbyněk Skopalík 33 Velký Týnec 1:20:18   6    
7 František Kopečný 20 TJ Sokol n.B. 1:20:31   7    
8 Tomáš Neradil 37 Aspot Huín 1:21:02   8    
9 Adam Fritscher 35 TJ L100 Olomouc 1:21:18   9    
10 Dalibor Sedlář 36 Přerov 1:22:14   10    
11 Tomáš Sehnal 38 HO Bystřice 1:23:15 h 11   1
12 Milan Doležal 39 Horal Šumperk 1:23:35 h 12   2
13 Otakar Srovnal 36 Lokomotiva Zábřeh 1:27:09 h 13   3
14 Lukáš Hrazdira 40 HK Bezuchov 1:27:49 h 14   4
15 Milan Zavadil 23 Saláti 1:28:03   15    
16 Jana Dorazilová 33 Rudá hvězda Kroměříž 1:28:11 ž   1  
17 Michal Dvorský 43 AD Cyklo Brodek 1:28:18   16    
18 Zdeněk Doležal 23 HO Adrenalin Prostějov 1:28:25 h 17   5
19 Radan Míka 33 RMC Lipník 1:29:27   18    
20 Petr Jankto 40 AD Cyklo Brodek 1:32:14   19    
21 Petr Zemánek 42 Dracy Dřevohostice 1:32:39   20    
22 Bohuš Barbořák 52 TJ L100 Olomouc 1:33:23   21    
23 Marie Delingerová 35 Šternberk 1:33:59 ž   2  
24 Petr Punge 44 Přerov 1:34:16   22    
25 Pavel Pok 36 Dracy Dřevohostice 1:34:38   23    
26 Svatopluk Neradil 31 Dracy Dřevohostice 1:34:44   24    
27 Lukáš Tomčík 30 Saláti 1:36:58   25    
28 Štefánia Šrámková 43 Solen Olomouc 1:37:02 ž   3  
29 Marek Haluzík 37 Dracy Dřevohostice 1:37:10   26    
30 Pavel Šofr 29 HK Bezuchov 1:38:11 h 27   6
31 Pavel Jurčík 46 Zapro Tri Team 1:39:25   28    
32 František Kopečný 49 TTS Osek 1:41:23   29    
33 Martin Jakubec 36 Přerov 1:42:22 h 3   7
34 Jiří Kočara 41 HO SSK Vítkovice 1:43:13 h 31   8
35 Vladimír Kučera 38 Nissan Dolák 1:44:20   32    
36 Vlastimil Raclavský 55 TJ L100 Olomouc 1:48:32   33    
37 Klára Kočarová 39 HO SSK Vítkovice 1:50:03 ž   4  
38 Karel Klesnil 56 Nahošovice 1:50:16   34    
39 Aleš   Jakubec 31 Brno 1:50:59   35    
40 Pavel Dostál 41 Dracy Dřevohostice 1:51:42   36    
41 Jaroslav Konečný 38 Dracy Dřevohostice 1:53:11   37    
42 Alexandra Gromusová 49 Jarcovská gula 1:53:35   38    
43 Petr Gromus 55 Jarcovská gula 1:53:36   39    
44 Martin Novák 25 SDH Bezuchov 1:57:19   40    
45 Srovnal Otakar 69 Lokomotiva Zábřeh 1:57:42 h 41   9
46 Michal Navrátil 37 Dracy Dřevohostice 1:58:54   42    
47 Martina Fialová 31   2:15:12   43    
48 Marie Mlynářová 32 Zábřeh Krumpach 2:20:10 ž   5  
49 David Leitoch 36 Přerov 2:20:10   44