Bezuchovský běh 13.11.2010-25.ročník

Napsal Super User. Posted in Horolozecký běh Bezuchov

Bezuchovský běh 13.11.2010-25.ročník

Bezuchov - Helfštýn - Bezuchov (18 km)

po řadí příjmení jméno ročník oddíl čas ztráta
na prvního
kate gorie pořa dí
muži
pořa dí
ženy
pořadí
horolez ci
1 Vymazal Petr 1975 AD Cyklo Brodek 1:15:57     1    
2 Dedek Aleš 1975 AD Cyklo Brodek 1:16:08 0:00:11   2    
3 Kučera Petr 1975 SK SALN Grymov 1:18:08 0:02:11   3    
4 Neradil Tomáš 1974 AK Kroměříž 1:23:45 0:07:48   4    
5 Štěpán Marek 1972 TJ Sokol Týn n.B. 1:24:39 0:08:42   5    
6 Srovnal Otakar 1975 Lokomotiva Zábřeh 1:25:00 0:09:03   6   1
7 Sedlář Dalibor 1974 Přerov 1:25:45 0:09:48   7    
8 Doležal Milan 1972 Horal Šuperk 1:29:06 0:13:09   8   2
9 Žabíček Václav 1967 SK Hranice 1:29:51 0:13:54   9   3
10 Hrabovský Jiří 1975 STS Chvojkovice Brod 1:30:08 0:14:11   10    
11 Jurčík Pavel 1965 ČuFa-team 1:31:37 0:15:40   11    
12 Míka Radan 1977 RMC Lipník 1:32:14 0:16:17   12    
13 Dorazilová Jana 1978 AK Kroměříž 1:32:20 0:16:23     1  
14 Frydrych Martin 1983 Líšná 1:33:01 0:17:04   13    
15 Vizner Marek 1972 HO Holešov 1:33:06 0:17:09   14   4
16 Michálek Tomáš 1973 HO Holešov 1:33:15 0:17:18   15   5
17 Marek Kuba 1986 Přerov 1:34:06 0:18:09   16    
18 Haluzík Marek 1974 Dracy 1:34:29 0:18:32   17    
19 Dvorský Michal 1968 SMSF Spalvsko 1:35:39 0:19:42   18    
20 Slaměník Ondřej 1975   1:36:36 0:20:39   19    
21 Menšík Radek 1970 HO Vrbno p.P. 1:36:38 0:20:41   20   6
22 Jankto Petr 1971 AD Team 1:37:22 0:21:25   21    
23 Neradil Svatopluk 1980 Dracy 1:37:47 0:21:50   22    
24 Zemánek Petr 1968 Dracy 1:37:52 0:21:55   23    
25 Kruml Tomáš 1966   1:40:51 0:24:54   24    
26 Novák Aleš 1969 HO Bystřice p.H. 1:42:01 0:26:04   25   7
27 Slováčková Hana 1981 RMC Lipník 1:42:33 0:26:36     2  
28 Zlámal Tomáš 1979 RMC Lipník 1:42:43 0:26:46   26    
29 Kočara Jiří 1970 HO SSK Vítkovice 1:43:06 0:27:09   27   8
30 Vičar Karel 1976 Přerov 1:44:31 0:28:34   28    
31 Kočarová Pechová Klára 1972 HO SSK Vítkovice 1:45:03 0:29:06     3  
32 Hamerský Jarek 1976 AD Cyklo Brodek 1:46:10 0:30:13   29    
33 Jakubec Martin 1975 Přerov 1:46:46 0:30:49   30   9
34 Tichánek Jiří 1976 Lhota 1:49:02 0:33:05   31    
35 Churavý Béďa 1959 Horal Šuperk 1:49:46 0:33:49   32   10
36 Kopečný František 1962 TTS Osek n.B. 1:51:44 0:35:47   33    
37 Srovnal Otakar 1942 Lokomotiva Zábřeh 1:53:28 0:37:31   34   11
38 Klakurka Václav 1983 V3T Viessmann 1:56:44 0:40:47   35    
39 Sedláček Gamba 1969 AD Tým 1:56:45 0:40:48   36    
40 Školoud Petr 1967 Hradčany 1:57:05 0:41:08   37    
41 Urban Jiří 1986 NM Osek n.B. 2:00:11 0:44:14   38    
42 Dostál Pavel 1970 Dracy 2:01:24 0:45:27   39    
43 Kuča Petr 1978 Dracy 2:01:45 0:45:48   40    
44 Navrátil Michal 1974 Dracy 2:03:00 0:47:03   41    
45 Runštuk Zdeněk 1989 HO Šternberk 2:03:55 0:47:58   42   12
46 Vodička Jan 1945 Radslavice 2:05:38 0:49:41   43    
47 Coufalová Marta 1976 RMC Lipník 2:06:36 0:50:39     4  
48 Konečný Jaroslav 1973 Dracy 2:07:17 0:51:20   44    
49 Novák Martin 1986 SDH Bezuchov 2:11:27 0:55:30   45    
50 Laitoch David 1975 TTS Osek n.B. 2:15:56 0:59:59   46    
51 Kousal Oldřich 1938 SK Přerov 2:21:28 1:05:31   47    
52 Večeřa Zbyněk   RC Sudety 2:28:27 1:12:30   48    
53 Večeřová Simona 1978 Radíkov-Sudety 2:28:28 1:12:31     5