Pod Kočičí skálou.

Napsal Super User. Posted in Dynamo 42

         Výlet se uskutečnil v sobotu 28. a neděli 29. 6. 1997.

V sobotu jsme já , táta a Majka nastoupili do vlaku.Naše konečná stanice byla Velká Hradečná.Odtud pak vybrali jsme se na Bradlo. Na nejpříhodnějším místě pro spaní pod širákem stál stan, tak se táta nachvíli poradil s mapou a vyrazili jsme. Nejdříve k jakési studánce pro vodu a potom pod Kočičí skálu.

         Nebylo lehké vůbec najít ji, natož místo na spaní, ale podařilo se! Na večeři jsme snědli polévku uvařenou na otevřeném ohni a uložili   jsme se spát. Pokud bych chtěl použít lepší výraz tak snad lehnout. Povídali jsme si , dokud jsme neusnuli.

         Druhý den ráno po probuzení, protažení, najezení, obhlédnutí okolí a nalezení mravcoleva , opustily tři osoby své nocležiště a při neustálé chůzi došly přes Bradlo, nám už známou studánku až na Tři kameny. Tam po malém jídle jsem zjistil, že jsem ztratil svůj švýcarák. Podnikl jsem tedy v bláhové naději tuto cestu ještě jednou. Po návratu (bez svého nože) jsme ještě vylezli na dva z kamenů, a vyrazili domů. Ze zastávky , jejíž název si už nepamatuji jsme odjeli vlakem do Šternberka.

         Celý výlet se nám velmi líbil a byli jsme s ním velmi spokojeni.

 

                                                        Michal Matoušek