Horolezecký sraz Bezuchov 2018 - 33. ročník - běh

Napsal Ing. Pavel Matoušek. Posted in Horolozecký běh Bezuchov

Pro příznivce: 34. ročník Bezuchovského srazu bude v sobotu 9. listopadu 2019 !!!

Těšíme se na setkání příští rok!

Horolezecký sraz Bezuchov 2018 - 33. ročník

10. listopadu 2018

 

Fotografie jsou nyní v záložce Galerie.

Pár fotek také zde:  

https://www.zonerama.com/Teamforrun/Album/4804492

a trochu ze sálu: 

https://photos.app.goo.gl/vLdmy5Es4Rpsdxq17

 

a ke stažení po nějakou dobu ještě zde: 

 www.uschovna.cz/zasilka/GXFYGGTWE3LHEBVW-DSR

a zde: 

www.uschovna.cz/zasilka/GX88MDJZVWMLF8CL-YZK

 

Výsledky běhu:

Běh dospělých:

Celkové umístěníUmístění v kategoriiStartovní čísloJménoPříjmeníNázev klubu / městoČlen horolezeckého svazuKategorieRok narozeníVýsledný čas
1 1 33 Jan Lachnit Olomouc NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:18:28
2 1 61 Petr Kučera KESBUK Grymov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:18:44
3 2 56 Vladimír Mazánek HO Start Ostrava ANO Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:19:54
4 2 62 Zdeněk Doležal Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:24:52
5 3 74 Milan Zavadil X-TrailRychloHrad NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1988 1:26:04
6 3 29 Tomáš Sehnal HO TJ Bystřice pod Hostýnem ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 1:26:14
7 1 44 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1965 1:26:45
8 4 18 Milan Doležal Horal Šumperk ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:26:55
9 4 37 Ivo Vrba Přerov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:27:12
10 5 23 Miroslav Pazdera Zapro team NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:27:27
11 5 73 Filip Šolc HO Horizontal Brno ANO Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:27:58
12 6 3 Marek Ryšánek Olomouc NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:28:57
13 6 11 Tomáš Blaha   NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:30:13
14 7 6 Petr Drobek Bohumín NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:30:56
15 8 50 Petr Burian Hranice NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:30:57
16 9 71 Matin Jonov Ostrava ne Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:30:59
17 10 28 Svatopluk Neradil Líšná NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:31:00
18 2 27 Zbyněk Jelínek TJ Liga 100 Olomouc NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1963 1:31:09
19 11 40 Matěj Brdíčko Jsme Tady! Čekyně NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:31:55
20 7 48 Zbyněk Skopalík Velký Týnec NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 1:32:25
21 12 64 Vašek Klakurka AD team Přerov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:32:38
22 13 34 Jaromír Czmero Olomouc NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:32:42
23 8 9 Lubomír Kraus   NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1977 1:33:15
24 9 19 Jaromír Doležal Překlady Hrochová Brníčko NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:33:44
25 3 43 Petr Zemánek Křtomil NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1968 1:33:57
26 10 25 Gamba Sedláček Osek nad Bečvou NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:34:04
27 11 68 Tomáš Slezáček Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:34:07
28 1 7 Lukáš Man Přerov NE Muži A ( do 29 let ) 1989 1:34:20
29 12 46 Lukáš Brada Chropyně NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 1:34:38
30 1 8 Darina Krausová   NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1974 1:35:01
31 1 55 Veronika  Martínková Ostrava NE Ženy F ( do 39 let ) 1985 1:35:19
32 4 1 Petr Punge SK Prerov NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1967 1:35:21
33 13 65 Marek Haluzík DR.A.CY  NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:35:32
34 14 51 Viktor Šatník Hranice NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:37:48
35 15 58 Miroslav Žouželka Base camp ANO Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:38:22
36 2 10 Lucie Rohelová ateliér-r Olomouc NE Ženy F ( do 39 let ) 1987 1:38:24
37 14 54 Petr Siročák Ostrava ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 1:40:08
38 15 63 Jarek Hamerský AD team Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:41:01
39 16 69 Pavel Pok DR.A.CY  NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:41:12
40 16 36 Michal  Přikryl  Soběchleby NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:41:33
41 17 39 David Fordey Jsme tady Přerov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:41:35
42 17 14 Pavel Bílek Rožnov pod Radhoštěm NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 1:41:39
43 5 67 Jiří Bezucha Olomouc NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1962 1:41:43
44 18 47 Jindřich  Pospíšil  Přerov ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1977 1:42:11
45 3 32 Alena Losertová zapro team NE Ženy F ( do 39 let ) 1988 1:42:13
46 2 30 Monika Peluhová Přerov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1971 1:42:33
47 3 15 Andrea Tomčalová Bezuchov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1976 1:44:40
48 6 35 Radovan Koutný Majetín NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1968 1:45:21
49 19 59 Roman Svoboda X-TrailRychloHrad NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 1:45:47
50 7 41 Tomáš Kruml Brno NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1966 1:45:59
51 8 5 Pavel Novák Přerov NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1966 1:46:39
52 9 60 Pavel Jurčík Vinary NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1965 1:46:41
53 1 38 Martin Čadek Brno ANO Muži E ( 60 let a starší) 1957 1:47:00
54 10 26 František  Kopečný   NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1962 1:47:30
55 4 31 Olga  Blaťáková Přerov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1970 1:47:44
56 4 17 Zuzana Kalabusová Přerov NE Ženy F ( do 39 let ) 1980 1:47:54
57 20 53 Robert Jurečka Lipník NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1977 1:50:03
58 5 2 Kristýna Nesrstková Štarnov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1975 1:50:13
59 11 24 Michal  Dvorský   NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1968 1:51:46
60 2 12 Josef Kvita   NE Muži E ( 60 let a starší) 1951 1:54:23
61 6 21 Klára Kočvarová Vítkovice ANO Ženy G ( 40 - 49 let ) 1972 1:57:23
62 12 49 Martin Dudás Vht Spartak Přerov NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1965 1:59:51
63 21 42 Pavel Dostál Dřevohostice NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 2:00:42
64 22 57 Jaromír Sedlařík HO Holešov ano Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 2:00:55
65 3 52 Otakar  Stovnal Zábřeh na Moravě ANO Muži E ( 60 let a starší) 1942 2:07:37
66 23 20 Martin Slovák Osek nad Bečvou NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 2:12:26
67 18 22 David Dvořák Osek nad Bečvou NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 2:12:29
68 1 66 Renáta Šťastná Špica team NE Ženy H ( 50 let a starší) 1967 2:18:09
69 24 45 Tomáš Bombík Bystřice pod Hostýnem NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 2:18:18
70 25 4 Radim  Foltas Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 2:30:38
71 26 70 Václav Freis Olšovec NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 2:49:53
72 5 72 Sylva  Hermannová Vsetín NE Ženy F ( do 39 let ) 1982 2:49:54
73 19 13 Aleš Filipko Bezuchov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1984 3:02:37
    16 Jiří Kočerhan Šišma NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 DSQ
                   
                   
  Muži A ( do 29 let )  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
28 1 7 Lukáš Man Přerov NE Muži A ( do 29 let ) 1989 1:34:20
                   
  Muži B ( 30 - 39 let )  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
1 1 33 Jan Lachnit Olomouc NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:18:28
3 2 56 Vladimír Mazánek HO Start Ostrava ANO Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:19:54
5 3 74 Milan Zavadil X-TrailRychloHrad NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1988 1:26:04
9 4 37 Ivo Vrba Přerov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:27:12
11 5 73 Filip Šolc HO Horizontal Brno ANO Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:27:58
13 6 11 Tomáš Blaha   NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:30:13
14 7 6 Petr Drobek Bohumín NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:30:56
15 8 50 Petr Burian Hranice NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:30:57
16 9 71 Matin Jonov Ostrava ne Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:30:59
17 10 28 Svatopluk Neradil Líšná NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:31:00
19 11 40 Matěj Brdíčko Jsme Tady! Čekyně NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:31:55
21 12 64 Vašek Klakurka AD team Přerov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:32:38
22 13 34 Jaromír Czmero Olomouc NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:32:42
34 14 51 Viktor Šatník Hranice NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:37:48
35 15 58 Miroslav Žouželka Base camp ANO Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:38:22
40 16 36 Michal  Přikryl  Soběchleby NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:41:33
41 17 39 David Fordey Jsme tady Přerov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:41:35
67 18 22 David Dvořák Osek nad Bečvou NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 2:12:29
73 19 13 Aleš Filipko Bezuchov NE Muži B ( 30 - 39 let ) 1984 3:02:37
                   
  Muži C ( 40 - 49 let )  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
2 1 61 Petr Kučera KESBUK Grymov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:18:44
4 2 62 Zdeněk Doležal Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:24:52
6 3 29 Tomáš Sehnal HO TJ Bystřice pod Hostýnem ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 1:26:14
8 4 18 Milan Doležal Horal Šumperk ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:26:55
10 5 23 Miroslav Pazdera Zapro team NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:27:27
12 6 3 Marek Ryšánek Olomouc NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:28:57
20 7 48 Zbyněk Skopalík Velký Týnec NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 1:32:25
23 8 9 Lubomír Kraus   NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1977 1:33:15
24 9 19 Jaromír Doležal Překlady Hrochová Brníčko NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:33:44
26 10 25 Gamba Sedláček Osek nad Bečvou NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:34:04
27 11 68 Tomáš Slezáček Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:34:07
29 12 46 Lukáš Brada Chropyně NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 1:34:38
33 13 65 Marek Haluzík DR.A.CY  NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:35:32
37 14 54 Petr Siročák Ostrava ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 1:40:08
38 15 63 Jarek Hamerský AD team Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:41:01
39 16 69 Pavel Pok DR.A.CY  NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:41:12
42 17 14 Pavel Bílek Rožnov pod Radhoštěm NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 1:41:39
44 18 47 Jindřich  Pospíšil  Přerov ANO Muži C ( 40 - 49 let ) 1977 1:42:11
49 19 59 Roman Svoboda X-TrailRychloHrad NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 1:45:47
57 20 53 Robert Jurečka Lipník NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1977 1:50:03
63 21 42 Pavel Dostál Dřevohostice NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 2:00:42
64 22 57 Jaromír Sedlařík HO Holešov ano Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 2:00:55
66 23 20 Martin Slovák Osek nad Bečvou NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1978 2:12:26
69 24 45 Tomáš Bombík Bystřice pod Hostýnem NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 2:18:18
70 25 4 Radim  Foltas Přerov NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 2:30:38
71 26 70 Václav Freis Olšovec NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 2:49:53
    16 Jiří Kočerhan Šišma NE Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 DSQ
                   
  Muži D ( 50 let až 59 let)  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
7 1 44 Roman Baláž Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1965 1:26:45
18 2 27 Zbyněk Jelínek TJ Liga 100 Olomouc NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1963 1:31:09
25 3 43 Petr Zemánek Křtomil NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1968 1:33:57
32 4 1 Petr Punge SK Prerov NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1967 1:35:21
43 5 67 Jiří Bezucha Olomouc NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1962 1:41:43
48 6 35 Radovan Koutný Majetín NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1968 1:45:21
50 7 41 Tomáš Kruml Brno NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1966 1:45:59
51 8 5 Pavel Novák Přerov NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1966 1:46:39
52 9 60 Pavel Jurčík Vinary NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1965 1:46:41
54 10 26 František  Kopečný   NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1962 1:47:30
59 11 24 Michal  Dvorský   NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1968 1:51:46
62 12 49 Martin Dudás Vht Spartak Přerov NE Muži D ( 50 let až 59 let) 1965 1:59:51
                   
  Muži E ( 60 let a starší)  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
53 1 38 Martin Čadek Brno ANO Muži E ( 60 let a starší) 1957 1:47:00
60 2 12 Josef Kvita   NE Muži E ( 60 let a starší) 1951 1:54:23
65 3 52 Otakar  Stovnal Zábřeh na Moravě ANO Muži E ( 60 let a starší) 1942 2:07:37
                   
  Ženy F ( do 39 let )  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
31 1 55 Veronika  Martínková Ostrava NE Ženy F ( do 39 let ) 1985 1:35:19
36 2 10 Lucie Rohelová ateliér-r Olomouc NE Ženy F ( do 39 let ) 1987 1:38:24
45 3 32 Alena Losertová zapro team NE Ženy F ( do 39 let ) 1988 1:42:13
56 4 17 Zuzana Kalabusová Přerov NE Ženy F ( do 39 let ) 1980 1:47:54
72 5 72 Sylva  Hermannová Vsetín NE Ženy F ( do 39 let ) 1982 2:49:54
                   
  Ženy G ( 40 - 49 let )  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
30 1 8 Darina Krausová   NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1974 1:35:01
46 2 30 Monika Peluhová Přerov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1971 1:42:33
47 3 15 Andrea Tomčalová Bezuchov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1976 1:44:40
55 4 31 Olga  Blaťáková Přerov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1970 1:47:44
58 5 2 Kristýna Nesrstková Štarnov NE Ženy G ( 40 - 49 let ) 1975 1:50:13
61 6 21 Klára Kočvarová Vítkovice ANO Ženy G ( 40 - 49 let ) 1972 1:57:23
                   
  Ženy H ( 50 let a starší)  
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Člen horolezeckého svazu Kategorie Rok narození Výsledný čas
68 1 66 Renáta Šťastná Špica team NE Ženy H ( 50 let a starší) 1967 2:18:09
                   
                   

 

 

 

Běh děti:

Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Nejmladší žactvo - holky, kluci  8-9 let                                                                                Rok nar. 2010-2009
Délka tratě: 400 m (Laďova álej – start i cíl u kamenů)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
46 Jurásková Tereza Vlkovice 2009 nejml. žactvo  1:24 min 1. místo
33 Balážová Anna Baláž Extra Team Frenštát 2009 nejml. žactvo  1:29 min 2. místo
15 Kalabusová Ema Přerov 2009 nejml. žactvo  1:37 min 3. místo
16 Poláková Jolana Lhota 2010 nejml. žactvo  1:46 min 4. místo
35 Valterová Vanda Boskovice 2009 nejml. žactvo  1:53 min 5. místo
             
20 Orava David Bezuchov 2009 nejml. žactvo  1:32 min 1. místo
12 Vrba Jan Přerov 2009 nejml. žactvo  1:37 min 2. místo
29 Mašek Michal Olomouc 2010 nejml. žactvo  1:41 min 3. místo
31 Liška Tomáš Boskovice 2010 nejml. žactvo  1:41 min 3. místo
10 Štěpánek Filip Bezuchov 2010 nejml. žactvo  1:47 min 5. místo
8 Kyndr Adam Bezuchov 2010 nejml. žactvo  1:49 min 6.místo
11 Štěpánek Jan Bezuchov 2010 nejml. žactvo  1:52 min 7. místo
             
             
             
Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Děti-přípravka holky, kluci 10-11 let                                                                                                                                           Rok nar. 2008-2007
Délka tratě: 600 m (Laďova álej – start i cíl u kamenů)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
43 Jedenástíková Anna Mrsklesy 2007 přípravka 2:10 min 1. místo
24 Kroupová Ema Atletika Přerov 2008 přípravka 2:15 min 2. místo
45 Jurásková Natálie Vlkovice 2007 přípravka 2:28 min 3. místo
23 Kutálková Eliška Vlkoš u Přerova 2008 přípravka 2:39 min 4. místo
39 Štěpánová Natálie Oprostovice 2008 přípravka 2:45 min 5. místo
18 Zdražilová Lucie Lhota 2008 přípravka 2:57 min 6. místo
             
21 Kočara František Frýdek-Místek 2007 přípravka 2:16 min 1. místo
31 Haluzík Šimon  Raclavice 2008 přípravka 2:33 min 2. místo
37 Horák Ondřej Boskovice 2008 přípravka 2:34 min 3. místo
7 Doušek Jakub Bezuchov 2008 přípravka 2:36 min 4. místo
19 Zapletal Petr Bezuchov 2008 přípravka NF 5. místo
             
             
             
Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Mladší žactvo - holky, kluci 12-13 let                                                                                                                                          Rok nar. 2006-2005
Délka tratě: 1000 m (Laďova álej – start i cíl u kamenů)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
22 Kočarová Marie Frýdek-Místek 2005 ml.žactvo 4:13 min 1. místo
36 Horáková Veronika Boskovice 2006 ml.žactvo 4:40 min 2. místo
30 Lišková Barbora Boskovice 2005 ml.žactvo 6:25 min 3.místo
             
2 Pospišilík Jiří Bezuchov 2006 ml.žactvo 4:04 min 1. místo
27 Tala Erik Přerov 2006 ml.žactvo 4:07 min 2. místo
14 Vrba František Přerov 2006 ml.žactvo 4:43 min 3.místo
             
             
             
             
Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Starší žactvo 14-15 let holky, kluci                                                                                                                                          Rok nar. 2003-2004
Délka tratě: 1500 m (Laďova álej – start i cíl u kamenů)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
33 Balážová Anna Baláž Extrém Team Frenštát  2009 st. žactvo 6:26 min 1. místo
             
49 Foltas Dominik Přerov 2004 st.žactvo 5:29 min 1. místo
             
             
             
             
  Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Děti nejmladší – holky, kluci (1 – 3 roky).                                         Rok nar. 2017 – 2015 
Délka tratě: 60 m (Laďova álej – běží se do cíle ke kamenům)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
5 Doušková Bezuchov 2015 1-3roky 28,6 s 1. místo
13 Lukášová Viktorie Bezuchov 2016 1-3roky 29,4 s 2. místo
42 Filipko Klaudia Bezuchov 2016 1-3roky 39,4 s 3. místo
             
48 Tomčík Víťa Hradčany 2015 1-3 roky 21,4 s 1. místo
6 Šrůtek Václav Náchod 2015 1-3 roky 21,8 s 2. místo
17 Polák Karel Lhota 2015 1-3 roky 25,9 s 3. místo
1 Gottwald Vyškov 2015 1-3 roky 36,2 s 4. místo
25 Klakurka Václav Přerov 2016 1-3 roky 39,6 s 5. místo
40 Štěpán Vincent Oprostovice 2017 1-3 roky 40,1 s 6. místo
             
             
             
Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Děti nejmladší – holky, kluci (4 –5 let).                                              Rok nar. 2013-2014 
Délka tratě: 60 m (Laďova álej – běží se do cíle ke kamenům)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
26 Klakurková Anna Přerov 2013 4-5 let 14,5 s 1. místo
28 Mašková Barbora Olomouc 2013 4-5 let 15,7 s 2. místo
41 Filipko Sofia Bezuchov 2013 4-5 let 18,8 s 3. místo
             
9 Lukáš Tadeáš Bezuchov 2013 4-5 let 20,1 s 1. místo
3 Hradil Jan  Bílovice nad Svitavou 2014 4-5 let 25,1 s 2. msto
             
             
             
Bezuchovský běh 2018   Kategorie: Prvňáčci - holky, kluci  6 - 7 let                                                                                Rok nar. 2012-2011 
Délka tratě: 100 m (Laďova álej – běží se do cíle ke kamenům)
Start. číslo Příjmení  + Jméno Bydliště Rok narození Kategorie Čas v cíli Pořadí
34 Valterová Martina Boskovice 2011 Prvňáčci 25,8 s 1. místo
             
32 Haluzík Matouš Draci Raclavice 2012 Prvňáčci 21,2 s 1. místo
38 Štěpán Martin Oprostovice 2011 Prvňáčci 23,5 s 2. místo
4 Šrůtek Vojtěch Náchod 2012 Prvňáčci 26,9 s 3. místo
47 Tomčík Matyáš Hradčany 2012 Prvňáčci   4. místo
             

 

 

 

Horolezecký sraz Bezuchov 2016 - 31. ročník - běh

Napsal Ing. Pavel Matoušek. Posted in Horolozecký běh Bezuchov

Výsledky: 

 

Bezuchovský běh 2016 (12.11.2016) - 31.ročník - aktualizované výsledky        
Celkové umístění Umístění v kategorii Startovní číslo Jméno Příjmení Název klubu / město Kategorie Rok narození Výsledný čas Člen hor.svazu
7 1 1046 Jiří Tomek Brno Líšeň Muži A ( do 29 let ) 1997 1:24:45 NE
14 2 1024 Pavel Žák Morkovice Muži A ( do 29 let ) 1987 1:27:41 NE
24 3 1064 David Babiánek MiKo Cycles Přerov / Tovačov Muži A ( do 29 let ) 1993 1:31:43 NE
25 4 1091 Jaroslav Trnčák Prusinovice Muži A ( do 29 let ) 1990 1:31:51 NE
40 5 1027 Jaroslav Vicher KESBUK Sazovice Muži A ( do 29 let ) 1987 1:39:00 ANO
48 6 1082 Milan Zavadil X-TRAIL RychloHrad Muži A ( do 29 let ) 1988 1:40:48 NE
58 7 1020 Václav Večeřa Zlín Muži A ( do 29 let ) 1989 1:45:29 NE
64 8 1078 Roman Pavlíček Hlinsko Muži A ( do 29 let ) 1990 1:46:38 NE
2 1 1085 Karel Svoboda HO VŠAK BETON SKI TEAM Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:21:11 NE
3 2 1018 Jan Lachnit TJ Liga 100 Olomouc Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:21:18 NE
4 3 1031 Radek Polák Tršice Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:21:36 NE
5 4 1012 Ondřej  Tabarka Rymice Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:21:40 NE
11 5 1069 Zbyněk Skopalík Velký Týnec Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 1:25:46 NE
16 6 1050 Radan Míka Skoky Muži B ( 30 - 39 let ) 1977 1:28:48 NE
17 7 1028 Tomáš Blaha Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:29:36 NE
18 8 1039 Petr Burian Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:29:41 NE
19 9 1038 Pavel Raindl Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:29:44 NE
22 10 1037 Lukáš Brada Skaštice Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 1:31:09 NE
26 11 1007 Lukáš Tomčík X-TRAIL RychloHrad Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:32:05 NE
29 12 1017 Tomáš Musil Olomouc Muži B ( 30 - 39 let ) 1982 1:33:05 NE
30 13 1070 Zdeněk Dohnal Zapro team Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:34:45 NE
32 14 1053 Svatopluk Neradil Přerov Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:36:06 NE
34 15 1025 Tomáš Honzák Morkovice Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:37:18 NE
41 16 1041 Viktor Šatník Hranice Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:39:09 NE
42 17 1032 Petr Macháč Kladníky Muži B ( 30 - 39 let ) 1986 1:39:36 NE
43 18 1003 Jan Rataj PISKARI.CZ Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 1:39:54 ANO
45 19 1060 Ivo Kolařík PROTI VĚTRU Muži B ( 30 - 39 let ) 1985 1:40:29 ANO
46 20 1084 Michal Kužela PROTI VĚTRU Muži B ( 30 - 39 let ) 1982 1:40:31 ANO
60 21 1040 Ondřej  Palacký  Hranice  Muži B ( 30 - 39 let ) 1981 1:45:40 NE
62 22 1006 Josef Kučera Jankovice Muži B ( 30 - 39 let ) 1983 1:45:58 NE
77 23 1026 Libor Pánek Cyklosport Chropyně Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 1:57:54 NE
79 24 1083 Luděk Polívka CBT Lipník nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 1:59:28 NE
83 25 1034 Andrej  Sabadáš Osek nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1977 2:02:01 ne
86 26 1023 Jiří Leisser Teplice nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1979 2:03:38 NE
87 27 1033 Martin Slovák Osek nad Bečvou Muži B ( 30 - 39 let ) 1978 2:05:03 ne
88 28 1030 Tomáš Bartoněk Tršice Muži B ( 30 - 39 let ) 1980 2:06:15 NE
1 1 1090 Petr Kučera Grymov Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:20:15 NE
6 2 1076 Aleš Dedek Altetika SK Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:24:44 NE
9 3 1065 Dalibor Sedlář Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:25:06 NE
10 4 1057 Zdeněk  Doležal Přerov Muži C ( 40 - 49 let )   1:25:20 NE
12 5 1086 Jaroslav Hýzl Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:26:23 NE
13 6 1029 Miroslav Pazdera Zapro team Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:26:40 NE
15 7 1036 Otakar Srovnal Lokomotiva Zábřeh Muži C ( 40 - 49 let ) 1975 1:28:41 ANO
20 8 1011 Marek Ryšánek bez klubové příslušnosti Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:29:57 NE
21 9 1087 Marek Haluzík Radslavice DR.A.CY. Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:30:20 NE
23 10 1051 Čestmír Horák Přerov-Předmostí Muži C ( 40 - 49 let )   1:31:20 NE
28 11 1063 Petr Punge SK Prerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1967 1:32:27 NE
31 12 1045 Aleš Skřeček Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:35:17 NE
35 13 1089 Pavel Polc Přerov Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:37:48 NE
36 14 1056 Petr Zemánek Křtomil DR.A.CY Muži C ( 40 - 49 let ) 1968 1:38:02 NE
37 15 1059 Zbyněk Dráňa Věžky Muži C ( 40 - 49 let ) 1972 1:38:26 NE
38 16 1013 Richard Kunovský Vytrvalci Slavičín Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:38:38 ANO
44 17 1016 Tomáš Drozdek Pes&Vlk Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:40:08 NE
47 18 1088 Miroslav Mynář TriSK Olomouc Muži C ( 40 - 49 let ) 1968 1:40:37 ANO
52 19 1092 Tomáš  Slezáček FACE sport Přerov Muži C ( 40 - 49 let )   1:42:15 NE
56 20 1074 Petr Jankto Osek nad Bečvou Muži C ( 40 - 49 let ) 1971 1:45:12 NE
57 21 1068 Jarek Hamerský AD team Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:45:14 NE
59 22 1067 Gamba Sedláček Auto Gamba Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:45:36 NE
61 23 1077 Aleš Novák Bystřice p. H. Muži C ( 40 - 49 let ) 1969 1:45:57 ANO
63 24 1004 Jaromír Sedlařík HO Holešov Muži C ( 40 - 49 let ) 1973 1:46:28 ANO
65 25 1005 Viktor Šuba Náměšť na Hané Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:47:25 NE
66 26 1055 Michal Navrátil DR.A.CY. Muži C ( 40 - 49 let ) 1974 1:47:46 NE
70 27 1079 Petr Ševčík Sušice  Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 1:50:20 NE
71 28 1062 Richard Zrník PROTI VĚTRU Muži C ( 40 - 49 let ) 1976 1:50:37 ANO
80 29 1015 Jan Vacula Horní Moštěnice Muži C ( 40 - 49 let ) 1968 2:00:36 NE
81 30 1054 Pavel Dostál  DR.A.CY. Muži C ( 40 - 49 let ) 1970 2:00:54 NE
68 1 1075 František Kopečný Osek nad Bečvou Muži D+E ( 50 let a více ) 1962 1:48:06 NE
72 2 1042 Zdeněk Jakobi OB Havířov Muži D+E ( 50 let a více ) 1957 1:52:08 NE
78 3 1043 Libor Krhut SKOB Havířov Muži D+E ( 50 let a více ) 1963 1:59:11 NE
82 4 1080 Václav Podmolík Sušice Muži D+E ( 50 let a více ) 1964 2:01:19 NE
84 5 1047 Bohuš Barbořák Olomouc Muži D+E ( 50 let a více ) 1959 2:02:57 NE
8 1 1081 Tomáš Sehnal HO TJ Bystřice p.H. Muži HOROLEZCI 1973 1:24:53 ANO
53 2 1061 Tomáš Gregovský Přerov Muži HOROLEZCI 1977 1:44:00 ANO
55 3 1002 Tomáš Kruml Brno Muži HOROLEZCI 1966 1:44:51 ANO
89 4 1014 Jindřich Pospíšil Praha Muži HOROLEZCI 1977 2:09:10 ANO
27 1 1035 Martina Novotná  TÜV SÜD Rusava bike team Ženy F ( do 39 let ) 1988 1:32:13 NE
33 2 1022 Petra Jenýšková Otrokovice Ženy F ( do 39 let ) 1991 1:36:45 NE
39 3 1021 Věra Vystrčilová Tlumačov Ženy F ( do 39 let ) 1979 1:38:40 NE
49 4 1044 Veronika Brázdová SYKORA Running Ženy F ( do 39 let )   1:41:07 NE
50 5 1049 Alena Losertová Přerov Ženy F ( do 39 let ) 1988 1:41:22 NE
51 6 1072 Zuzana Růžičková Přerov Ženy F ( do 39 let ) 1999 1:41:49 NE
54 7 1071 Aneta Jedličková Přerov Ženy F ( do 39 let ) 2000 1:44:18 NE
74 8 1010 Zuzana Kalabusová Bratrská 20. Přerov Ženy F ( do 39 let ) 1980 1:53:35 NE
76 9 1019 Silvie Pavlíčková Aspot Hulín Ženy F ( do 39 let )   1:57:52 NE
    1073 Iveta Jedličková Přerov Ženy F ( do 39 let ) 2000 DNF NE
67 1 1008 Monika Peluhová Přerov Ženy G ( 40 - 49 let ) 1971 1:48:00 NE
69 2 1009 Kristýna Nesrstová Štarnov Ženy G ( 40 - 49 let ) 1975 1:49:31 NE
75 3 1066 Klára Kočarová HO SSK Vítkovice Ženy G ( 40 - 49 let ) 1972 1:56:50 ANO
85 4 1048 Johana Šrámková Olomouc Ženy G ( 40 - 49 let ) 1970 2:03:00 NE
90 5 1001 Martina Pisková Věžky Ženy G ( 40 - 49 let ) 1976 2:12:08 NE
73 1 1058 LIbuše  Machalická JEN TAK TAK  Ženy H ( 50 let a více ) 1964 1:52:48 NE