Výsledky Záhorského cykloorieťáku 2007

Napsal Super User. Posted in Záhorský cykloorienťák

Výsledky Záhorského cykloorieťáku 2007

Absolutní pořadí
Pořadí Jména startujících, bydliště Body Kategorie
1 Frydrychová, Frydrych 1 390 MIX 80
2 Chytilová, Rozsypal 1 350 MIX 80
3 Pecháček, Klesnil 1 334 M 80+

Kategorie Ž 80
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Suchánová - Vysoké Mýto
Závodná - Studénka
6:07 966
2 Caletková - Bezuchov
Jemelková - Bezuchov
5:51 280

Kategorie M 80
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Sedlář - Dřevohostice
Pecha - Dřevohostice
6:09 1 332
2 Tomčík - Hradčany
Procházka - Dřevohostice
6:09 1 092
3 Jančík - Dřevohostice
Jakubíl - Dřevohostice
5:50 950
4 Kadlas ml. - Přerov
Otrusina - Velehrad
5:51 950
5 Svoboda - Zlín
Zápalka - Zlín
5:52 780
6 Štěpánek - Bezuchov
Symerský - Oprostovice
6:20 700

Kategorie M 80+
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Pecháček - Dřevohostice
Klesnil - Nahošovice
6:03 1 334
2 Frydrych - Bystřice p.H.
Winkler - Bystřice p.H.
6:02 1 256
X Ludvík Karel - Přerov
Jan Petráš - Přerov
X X

Kategorie MIX 80
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Frydrychová - Bystřice p.H.
Frydrych - Bystřice p.H.
5:52 1 390
2 Chytilová - Dřevohostice
Rozsypal - Klimkovice
5:52 1 350
3 Hrdlová - Studénka
Cholevik - Ostrava
5:59 1 210
4 Šopíková - Rýmařov
Pecha - Dřevohostice
6:05 1 060
5 Němcová - Třinec
Tomoszek - Třinec
5:59 1 030
6 Hostášková - Lipník n.B.
Štěpán - Oprostovice
6:01 928
7 Pechová - Dřevohosice
Pecha - Dřevohostice
6:14 682
8 Krutilová - Bystřice p.H.
Mikuš - Olomouc
6:21 668
9 Jašková - Vítová
Pečiva - Slušovice
6:00 470

Kategorie MIX 80+
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Nováková - Brno
Matoušek - Šternberk
6:15 1 160
2 Šťastná - Dřevohostice
Čepica - Dřevohostice
6:08 1 114
3 Jakubáková - Dřevohostice
Jakubák - Dřevohostice
6:00 900
4 Drdová - Bezuchov
Kadlas - Přerov
5:52 890
5 Matelová - Slavkov
Matela - Slavkov
6:56 840
6 Kotasová - Soběchleby
Kotas - Soběchleby
5:28 730

Kategorie R
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Pospíšiliková Dagmar - Bezuchov
Pospíšiliková - Bezuchov
5:23 390
2 Caletková - Bezuchov
Caletka - Bezuchov
5:51 360

Kategorie E
Pořadí Jména startujících, bydliště Výsl. čas Body
1 Pešl - Loukov 6:02 1 006